Cennik copywritera. Sprawdź ceny moich usług

Do każdego klienta staram się podchodzić indywidualnie. Zależy mi na tym, aby współpraca ze mną zawsze była przejrzysta i klarowna. Cena za teksty bardzo często zależy od czasu trwania naszej współpracy oraz wielkości zamówienia. Pamiętaj, że w poniżej podanym (nieco ogólnym) cenniku masz już zawartą kompleksową optymalizację SEO! Zawsze staram się dostosować swój cennik do tego, czego konkretnie potrzebujesz Ty lub Twoja firma! Pamiętaj, że ostateczną cenę za usługę, zawsze ustalam po zapoznaniu się ze szczegółowymi wytycznymi i często jestem otwarty na negocjacje.

Artykuły i poradniki

od 40zł za 1000zzs

Treści do social media

od 35zł

Maile i newslettery

od 50zł za tekst

Artykuły sponsorowane

od 40zł za 1000zzs

Opisy produktów

od 15zł za 1000zzs

Korekta tekstów

od 15zł za 1000zzs

Teksty SEO

od 25zł za 1000zzs

Blogi firmowe

od 500zł za miesięczne prowadzenie

Inne teksty

wycena indywidualna

Co otrzymujesz w cenie copywritingu?

Darmowe poprawki w cenie

U mnie zapłacisz tylko za tekst, który w stu procentach zostanie przez Ciebie zaakceptowany. Jeśli uznasz, że mój tekst wymaga kilku poprawek, wykonam je dla Ciebie w cenie realizacji całej usługi.

Pełne prawa autorskie

Do każdego tekstu załączam komplet praw autorskich, aby zagwarantować Ci bezpieczeństwo, dzięki któremu ze swoim tekstem możesz zrobić co tylko chcesz.

Precyzyjnie dopasowaną strategię

Wszystkie teksty zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wytycznymi, mając na uwadze stopień rozwoju Twojej firmy oraz cele marketingowe, jakie chcesz uzyskać.

Co wpływa na mój cennik?

Przyśpieszony termin realizacji

Standardowy czas oczekiwania na wykonanie zlecenia to około 3-4 dni roboczych, jednak jeśli chcesz otrzymać swoje teksty szybciej - z pewnością się dogadamy.

Regularna i długoterminowa współpraca

Klienci, z którymi współpracuję przed dłuższy okres czasu zawsze mogą liczyć na wszelkiego rodzaju zniżki i benefity.

Tematyka i rodzaj tekstów

Cena moich usług może się różnić w zależności, czy potrzebujesz np. artykułu sponsorowanego, opisu produktów, czy też treści SEO. Spory wpływ ma również tematyka - im bardziej wymagająca i skomplikowana, tym cena może być wyższa.

Znasz już mój cennik?

Zapraszam do kontaktu!